ua en ru

Україна увійшла в список топ-10 країн, в яких найбільше витрачаються на продукти

Україна увійшла в список топ-10 країн, в яких найбільше витрачаються на продукти Фото: Продукти (РБК-Україна)

Українці витрачають 46,1% своїх доходів на їжу

Україна увійшла в топ-10 країн, в яких люди найбільше витрачаються на продукти. Так, у нашій країні на їжу йде 38% доходів, 8,1% на алкоголь і сигарети. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив економічний експерт Олексій Дорошенко.

"За даними Міністерства сільського господарства США, Україна входить в топ-10 країн, громадяни яких найбільше витрачаються на продукти. Якщо скласти витрати на харчування, сигарети і алкоголь, то наша країна входить в топ-5 країн світу з найвищими витратами. Українці, за даними США, витратили в 2016 році 38% від усіх доходів на продукти і 8,1% на алкоголь і сигарети. Тобто загальні витрати на ці дві групи становили 46,1%", - повідомив Дорошенко.

Країною, де громадяни мають найменші витрати на продукти та шкідливі звички, є Сполучені Штати. Американці в 2016 році витратили лише 6,3% своїх доходів на харчування та 2% на алкоголь і сигарети, що становить у загальному 8,3%. В Європі найменші витрати у британців - тільки 8,1% на продукти і 3,8% у віскі і сигари. Останнє місце за дослідженнями в Нігерії, громадяни якої все це витрачають майже 60%. Поляки витрачають на харчування 16,5% і 6,2% пропивають. Китайці проїдають 22,5% і 2,3% платять за згубні звички.

Україна увійшла в список топ-10 країн, в яких найбільше витрачаються на продуктиУкраїна увійшла в список топ-10 країн, в яких найбільше витрачаються на продуктиУкраїна увійшла в список топ-10 країн, в яких найбільше витрачаються на продуктиСкріншот (Олексій Дорошенко/Facebook)

Нагадаємо, що Супрун дала поради щодо вживання напою.

Термінова новина за 24 травня