В Україні зникне найпопулярніша послуга зв'язку: названа причина

В Україні зникне найпопулярніша послуга зв'язку: названа причина
Ілюстративне фото (president.gov.ua)

Власників стаціонарних телефонів з кожним роком стає все менше

Незважаючи на те, що мобільні оператори закривають ряд дешевих тарифів, українці продовжують масово відмовлятися від колись популярної послуги - стаціонарних телефонів.

Так, за даними Державної служби статистики, станом на січень 2019 року кількість абонентів фіксованого телефонного зв'язку суттєво скоротилася. Наприклад, жителі міст стали користуватися стаціонарними телефонами на 14% менше, а в сільській місцевості показник власників апаратів знизився аж на 20%.

На сьогоднішній день, згідно з даними Держстату, домашнім телефоном користуються 5,4 млн українських сімей у містах і трохи більше 660 тис. у селах. Для порівняння: рік тому ці показники були 6,3 млн 858 тис. відповідно.

В Україні зникне найпопулярніша послуга зв'язку: названа причина

Скріншот (ukrstat.gov.ua)

В ефірі "Сніданку з 1+1" 'експерти пояснили зниження попиту на стаціонарний телефонний зв'язок тим, що людям набагато простіше користуватися мобільними телефонами. Адже мобільного зв'язку можна вибрати більш вигідні і відповідні тарифи.

"Тому українцям немає сенсу переплачувати ще й за стаціонарний телефон", - кажуть фахівці.

До речі, кількість абонентів мобільного зв'язку в Україні скоротилося. А ось кількість абонентів Інтернету за рік збільшилася на 10,3% (на 2,435 млн осіб).

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся