В Україні скульптура Леніна "пішла з молотка" за 250 тис. грн

Вівторок 28 березня 2017 16:33
В Україні скульптура Леніна "пішла з молотка" за 250 тис. грн
Фото: Скульптура Леніна

В аукціоні брав участь один учасник, який купив лот за початковою ціною

У місті Чоп пройшов аукціон, на якому "пішла з молотка" скульптура Володимира Леніна. Лот оцінили у 250 тисяч гривень. Про це повідомляє прес-центр міста.

Зазначено, що в Україні подібний аукціон був проведений вперше. У торгах взяв участь один чоловік, який купив об'єкт за початковою вартістю. Його особа не розкривається. Статую вождя передали в право користування. Виручена сума поповнить бюджет Чопа.

Раніше монумент стояв у центрі міста, пізніше його перенесли в Будинок ветеранів, а потім демонтували у відповідності з законом про декомунізацію. Вага статуї становить 3,7 тисячі кілограмів, а у висоту вона сягає 4,1 метра.

Як раніше повідомлялося,росіяни хочуть бачити мавзолей Леніна у списку спадщини ЮНЕСКО. Мавзолей Леніна в Москві міг би зіграти важливу роль у просуванні російських пам'ятників ХХ століття в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Таку думку висловила професор Московського архітектурного інституту Наталія Душкіна.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся