Українка завоювала золоту медаль на змаганнях в Європі

Українка завоювала золоту медаль на змаганнях в Європі Фото: Анастасія Сапсай (fire.ck.ua)

Анастасія Сапсай перемогла на турнірі з дзюдо

У Варшаві українка Анастасія Сапсай здобула золоту медаль на відкритому Континентальному Кубку з дзюдо. Про це повідомляє "Укрінформ".

Сапсай перемогла у ваговій категорії понад 78 кг Українка за півтори хвилини здолала угорську спортсменку Мерседес Шігетварі.

Відзначимо, що в день чоловічого етапу Континентального Кубку, який паралельно проходив у Празі (Чехія), українець Антон Савицький (до 100 кг) здобув бронзову нагороду, вигравши битву за 3-е місце у Данила Пантича з Чорногорії.

Вдень раніше срібним призером у чеській столиці став українець Артем Хомула (до 73 кг).

Д речі, фристайліст Олександр Абраменко став кращим спортсменом лютого в Україні. Тренер Абраменко Енвер Аблаєв був визнаний кращим наставником останнього зимового місяця.

Нагадаємо, що в лютому Абраменко завоював золоту і єдину медаль для України на Олімпійських іграх у 2018 році в Пхьончхані.