Українська збірна завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3

Українська збірна завоювала "бронзу" на чемпіонаті Європи з баскетболу 3х3 Фото: Чоловіча збірна України з баскетболу (facebook.com/UkrBasket)

Команда в овертаймі обійшла спортсменів із Сербії

Чоловіча збірна України з баскетболу здобула третє місце в чемпіонаті Європи 3х3. Про це повідомляється на сайті Федерації баскетболу України.

За "бронзу" у складі нашої команди боролися Станіслав Тимофеєнко, Олександр Кобець, Дмитро Липовцев і Максим Закурдаєв.

Відео: Українці вибороли третє місце чемпіонату Європи з баскетболу 3х3 (youtube.com/Федерація баскетболу України)

За бронзові медалі українці билися з чемпіонами світу - збірною Сербії. В овертаймі нашим спортсменам вдалося обіграти їх з рахунком 20:18.

На останніх секундах, коли рахунок був рівним, Тимофеєнку вдалося першим кидком добитися перемоги і відвоювати третє місце для нашої команди. Це, до речі, вперше в історії українського баскетболу.

Нагадаємо, що українські спортсменки принесли збірній дві медалі у перший день Чемпіонату по боротьбі. За підсумками змагань Тетяна Кот завоювала "золото", у Ганни Белінської - "бронза".