ua en ru

Українські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тварин

Українські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тварин Фото: Всеукраїнська акція "Happy Гав для Сірка" (прес-служба)

Благодійний фонд "Щаслива лапа" (Happy Paw) у рамках проекту "Біоетика" з 18 вересня по 4 жовтня провів всеукраїнську акцію "Happy Гав для Сірка"

Акція, присвячена Всесвітньому дню Захисту тварин, проходила в школах Києва та областях України. За підсумками двох тижнів учнями і педагогами було зібрано 5270 кг допомоги для собак і котів, які живуть в притулках, а це в 3 рази більше ніж в минулому році.

Учасниками акції стали понад 120 навчальних закладів. Протягом акції школи збирали корм, крупи, медикаменти, теплі речі, іграшки і лежаки, зроблені своїми руками для собак і котів.

Такого роду благодійні акції показують наскільки небайдуже підростаюче покоління до проблем бездомних тварин. Найактивнішими виявилися школи міста Києва, Кропивницького та Черкас.

До акції приєдналися Маріуполь, Суми, Тернопіль та Хмельницький. Серед навчальних закладів в місті Київ були обрані переможці, які зібрали найбільшу кількість допомоги. Це гімназія №30 "ЕкоНад", київська гімназія №287 та спеціалізована школа І ступеня №324.

Українські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тваринУкраїнські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тваринУкраїнські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тварин

Фото: Всеукраїнська акція "Happy Гав для Сірка" (прес-служба)

За результатами акції всі учасники були нагороджені грамотами від БФ "Щаслива лапа". З усього цього 839 кг корму, крупи і 172 консерви фонд передав тваринам притулку Сіріус, 196 кг корму для котів - Гостомельському притулку, 66,6 кг корму і 142 консерви Березанської зоозахисної організації "Життя" і 317 консервів притулку-партнеру "Манана".

Українські школярі зібрали понад 5 тонн корму і круп для бездомних тварин

Фото: Всеукраїнська акція "Happy Гав для Сірка" (прес-служба)

У наступному році фонд планує збільшити масштаб акції до 24 областей України та охопити більшу кількість шкіл-учасників. Адже завдяки просвітницькому проекту "Біоетика", школярі та їх батьки дізнаються більше про проблеми бездомних тварин в Україні, що сприяє підвищенню рівня культури та свідомості в суспільстві.