Український банк пообіцяв Путіну iPhone7 за відмову від свого прізвища

STYLERLIFE        08.11.2016 - 08:39
Фото: "ПриватБанк" пообіцяв iPhone7 за відмову від прізвища "Путін" (appleinsider.ru)
Фото: "ПриватБанк" пообіцяв iPhone7 за відмову від прізвища "Путін" (appleinsider.ru)

Кредитна організація подарує iPhone тим росіянам і українцям, які змінять свої прізвища, що "викликають огиду", до кінця року

Перший заступник голови українського "ПриватБанку" Олег Гороховський пообіцяв, що його компанія подарує iPhone 7 жителям Росії і України, які змінять своє прізвище з "Путін" на будь-яке інше. Про це він заявив на своїй Facebook-сторінці.

Гороховський розповів, що він з колегами обговорював рекламну акцію одного з магазинів електроніки, в рамках якої кілька українців заради "яблучного" смартфона поміняли свої ім'я та прізвище на "Айфон Сім". Він зазначив, що якщо вже люди так просто відмовляються від своїх імені та прізвища, то чому ж багато з них продовжують жити з прізвищами на кшталт Путін чи Сталін.

За словами Гороховського, в Україні сьогодні проживає 24 людини з прізвищем Сталін, 45 Берій, 113 Путіних і 11 Чикатил (і ще чотири Чекатил).

 

Сперечалися з колегами, чи багато людей в Україні має прізвища найвідоміших на території колишнього СРСР вбивць: чикатило, ...

Опубліковано Олегом Горохівським 6 листопад 2016 р.

Гороховський пообіцяв, що будь-яка людина, яка змінить таке прізвище на будь-яке інше, отримає в подарунок iPhone 6, а ті, хто відмовляться від прізвища Путін - iPhone 7. До речі, в акції можуть брати участь і росіяни.

Раніше українець підробив паспорт заради iPhone 7.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top