ua en ru

Український продюсер зняв зворушливий кавер на Avicii (відео)

Український продюсер зняв зворушливий кавер на Avicii (відео) Фото: Avicii (facebook.com/avicii)

Відеоролик поступово набирає популярності в мережі

Український продюсер Katya Lava зняла зворушливий кавер, присвячений загиблому діджею Avicii. Про це повідомляє "Максимум".

"Для нас цей проект багато значить і ми б хотіли зберегти це відео, як пам'ятник музиці Avicii. Головна мета – підтримати та висловити співчуття родичам діджея, його друзям – всім, хто любив і був ним натхненний, а зараз сумує за ним", - сказала дівчина.

Звернемо увагу, що творці кавери вибрали найбільш мотивуючих для себе треків Avicii і з'єднали їху вигляді одного, цілісного треку. Сам кліп включає в себе виступи діджея на багатотисячних стадіонах і фестивалях, кадри з його дитинства, а також показує особливості роботи молодої людини.

"Всі треки Avicii наповнені неймовірною енергією і допомагали людям по всьому світу з різними проблемами. Цей чоловік дарував нам найголовніше – свою музику і він залишиться в історії як один з кращих діджеїв і продюсерів у світі музики. Його внесок в життя інших і на розвиток музики безцінний", - підкреслила продюсер Katya Lava.

Відео: кавер на пісні Avicii (Youtube-канал/Bolshieе)

Нагадаємо, відома чеська модель Тереза Качерова опублікувала зворушливий лист, присвячений діджею Avicii, в якому зізналася, які стосунки пов'язували її із загиблим. Спільні фотографії і текст модель опублікувала на своїй сторінці в соціальній мережі

Дівчина зізналася, що знаходилася в таємному любовному зв'язку із загиблим діджеєм Avicii. Вона показала фотографії і відео з Avicii та її сином від попередніх стосунків Лукою.