ua en ru

Український журналіст радить Путіну поставити пам'ятник Моторолі, а не князю Володимиру

Український журналіст радить Путіну поставити пам'ятник Моторолі, а не князю Володимиру Фото: Встановлення пам'ятника князю Володимиру в Москві (interfax.ru)

Віталій Портніков вважає, що загиблий бойовик є справжнім символом "руського міра"

Відомий журналіст Віталій Портніков вважає, що зімість київського князя звання символу "руського міра" варто було б присвоїти бойовику Моторолі, який був убитий в Донецьку як раз тоді, что в Москві приступили до спорудження пам'ятника Князю Володимиру. Про це він написав у своєму блозі на Espreso.tv.

На думку Портнікова, Володимиру Путіну не варто намагатися зобразити київського князя представником придуманого ним "руського міра", ось він і вирішив поставити пам'ятник київському владиці поруч з Кремлем.

"А сенсу – жодного. Володимир – чужий князь. Чужої країни. Чужої цивілізації. Чужого вибору майбутнього. Він – київський. Як "хунта". Як населення того міста, яке з усією країною збунтувалося проти московської маріонетки Януковича. І не перший раз бунтує. Юрія Долгорукого, який прийшов з північних земель підкоряти Київ, жителі міста взагалі отруїли, двір його – спалили", - нагадує Портников.

Він вважає, що замість київського князя звання символу "руського міра" варто присвоїти бойовику Моторолі, вбитому в Донецьку як раз тоді, коли в Москві приступили до спорудження пам'ятника Володимиру в Москві.

Як повідомлялося, в Донецьку вже встигли встановити перший пам'ятник Мотороле – зі сміття.