ua en ru

Українцям розповіли, як підготувати автомобіль до весни

Українцям розповіли, як підготувати автомобіль до весни Колаж РБК-Україна

Як тільки надворі потепліло, машину варто уважно оглянути і змінити шини

Автожурналист і експерт Юлій Максимчук розповів, як підготувати автомобіль до весни і що необхідно зробити першочергово, як тільки з доріг зійшов сніг і надворі потепліло. Про це експерт повідомив виданню Факти.

Першим ділом фахівець не радить обмежуватися лише "перевзуванням". Насамперед він вважає, що слід оцінити залишкову висоту протектора своєї літньої гуми. Для зручності контролю більшість виробників шин роблять на своїх виробах індикатори зносу (гумові сходинки), які як раз рівні зазначеній мінімальній висоті.

Літні шини також слід уважно оглянути на предмет наявності бічних порізів, "шишок", яких-небудь гострих предметів, які здатні пробити колесо - цвяхів, скла та іншого.

Крім шин важливо проконтролювати стан ще ряду вузлів і частин транспортного засобу. У першу чергу це стосується кузова. Після холодного сезону всі дорожні реагенти потрібно видалити з машини, ретельно вимивши її, а також оцінити стан щіток склоочисника.

Оцініть також стан лакофарбового покриття: якщо є сколи фарби або іржа, то машину треба очистити до чистого металу, а потім зафарбувати за допомогою спеціальної фарби.

Експерт зазначив, що багато автовласників не надають належної уваги акумуляторній батареї, здійснюючи при цьому велику помилку. Протягом зими акумулятор витримує великі навантаження, а тому з настанням тепла бажано перевірити його заряд і впевнитися, що він максимальний.

Нагадаємо, що Канада передала українській армії більше півсотні автомобілів.

А також повідомляли, що українським автомобілістам підвищать штрафи у 10 разів.