Українців хочуть позбавити безкоштовного телебачення

STYLERLIFE        11.11.2016 - 08:53
Фото: Українців хочуть позбавити безкоштовного телебачення (siapress.ru)
Фото: Українців хочуть позбавити безкоштовного телебачення (siapress.ru)

Вже через 7 місяців в Україні планують повністю відмовитися від аналогового мовлення

В Україні планують повністю відключити аналогове мовлення і замінити його на цифрове. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Журналісти зазначили, що не всі українці зможуть після відключення дивитися улюблені канали, адже в багатьох куточках країни цифрового покриття немає, а телевізор на антену досі дивиться більшість наших співгромадян.

Залишити "цифру" єдиною чиновники планували ще до кінця 2015 року. Але не встигли і продовжили термін до 2017-го. Цього разу держава вже придумала застосування частотного ресурсу, який звільниться - застосувати його для 4G. Однак разом з відключенням "аналога" частина українців може лишитися і без інтернету, і без телебачення взагалі. Тому що зараз до "цифри" більшість глядачів не готові. В основному це жителі сільської місцевості, малих міст, пенсіонери і бідні сім'ї.

Правда, телевізійники пропонують вихід для таких районів. Там, де "цифри" немає, вони пропонують тимчасово залишати "аналог". Але продовжувати будувати нові комплекси з передачі сигналу і популяризувати "цифру".

У Мінінформполітики сподіваються, що держава буде допомагати небагатим українцям з купівлею декодерів для цифрового телебачення, як це було раніше. І визнають наявність телебачення у кожному куточку України - необхідність.

До речі, Єгор Бенкендорф став гендиректором телеканалу "112 Україна".

On Top