ua en ru

Українських туристів у Таїланді закликали не носити яскраву і відвертий одяг

Українських туристів у Таїланді закликали не носити яскраву і відвертий одяг Фото: Іноземні туристи в Бангкоку (twitter.com)

Носити яскравий одяг у публічних місцях буде заборонено цілий рік

Українських туристів у Таїланді закликали не носити яскраву і відвертий одяг в зв'язку з оголошеною в цій країні жалобою. Відповідну заяву розповсюдило посольство України.

За інформацією дипломатів, траур в Таїланді оголошено у зв'язку зі смертю короля Пхуміпона Адульядета і він буде діяти протягом цілого року.

"Протягом офіційного трауру, який розпочався 13 жовтня і триватиме один рік, громадяни Таїланду будуть носити одяг переважно чорного кольору. Хоча іноземні туристи не зобов'язані дотримуватися цього правила, по можливості бажано утримуватися на цей період від носіння в публічних місцях, насамперед Бангкока, відвертого одягу або одягу в яскравих, різнокольорових тонах", – йдеться в заяві.

При цьому дрес-код не поширюється на одяг для купання та відпочинку в спеціально відведених для цього місцях (басейни, морське узбережжя і ін).

Туристів просять враховувати, що згідно з тайським законодавством будь-які прояви неповаги до короля і членів королівської сім'ї, включаючи коментарі в соціальних мережах, можуть каратися позбавленням волі на термін до 15 років.

Зазначимо, що ороль Таїланду Пхуміпон Адульядет, який помер на 89 році життя, був самим довгоправлячим монархом з усіх сучасних монарших осіб.