ua en ru

Помер відомий американський музикант

Помер відомий американський музикант Фото: (commons.wikimedia.org)

Популярний саксофоніст помер у віці 79 років

У Сполучених Штатах Америки помер відомий саксофоніст Чарльз Невілл. Він був одним із засновників та учасників групи Neville Brothers. Про це повідомляє новинне агентство "Обозреватель" з посиланням на USA Today.

У матеріалі видання повідомляється, що Чарльз Невілл помер у віці 79 років від раку підшлункової залози. Про наявність онкологічної пухлини внутрішніх органів стало відомо тільки в листопаді 2017 року.

Саксофоніст пішов з життя за день до відкриття міжнародного джазового фестивалю в Новому Орлеані. Саме Neville Brothers були хедлайнерами музичного заходу протягом багатьох років.

Помер відомий американський музикант

Фото: (facebook.com/thenevillebrothers)

Чарльз Невілл почав кар'єру саксофоніста в 1950-х роках. Перші виступи він давав разом з Бі Бі Кінгом та іншими зірками джазу. Після довгих років сольної творчості він, разом з братами, вирішив створити групу Neville Brothers.

Нагадаємо, що нещодавно, 20 квітня, був знайдений мертвим всесвітньо відомий діджей Тім Берглинг. Сім'я шведського діджея і продюсера Тіма Берглінга, відомого під псевдонімом Avicii, опублікувала заяву про можливу причину смерті артиста. У листі родичів музиканта в ЗМІ побачили натяк на те, що Avicii покінчив життя самогубством. Про це повідомляє Variety. Видання також опублікувало заяву сім'ї музиканта. Сім'я діджея написала, що він був тендітною артистичною душею, надмірним перфекціоністом, і шукав відповіді на екзистенційні питання.