ua en ru

"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російський

"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російський Фото: Карта twitter.com/prtprnkllr)

Карти надані Міністерством освіти Чехії

В одній зі шкіл Чехії дітей вчать географії по карті, на якій півострів Крим належить Росії. Про це написав користувач Twitter ppk і опублікував фото.

За словами чоловіка, він відвідав школу в районі Прага-1, куди повинен піти вчитися його син. У класі він побачив карту Європи з помилками. Вчителька сказала йому, що знає про помилку, але отримала цю карту від Міністерства освіти.

"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російськийСкріншот (twitter.com/prtprnkllr)

Посол України в Чехії Євген Перебийніс прокоментував цей інцидент. За його словами, він написав виробнику карт і той обіцяв зняти даний товар з виробництва.

"У відповідь на наш лист виробник карти надіслав посольства вибачення і повідомив про зняття некоректною карти з продажу і з веб-сайту компанії", - повідомив дипломат. Також він додав, що чеське Міністерство освіти не надало офіційну відповідь, але нібито готується до вилучення цих карт з навчальних закладів", - повідомив Перебийніс.

"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російськийСкріншот (facebook.com/yevhen.perebyinis)

"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російський"Уроки географії": в одній зі шкіл Чехії дітей вчать, що Крим російськийСкріншот (facebook.com/yevhen.perebyinis)

до Речі, у Португалії показали карту України без Криму (фото).