"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини

П'ятниця 20 квітня 2018 19:59
"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини
Фото: Ведучий з Сашком (facebook.com/1plus1.DmitroKomarov)

Хлопчик серйозно хворий, у нього діагностовано нанізм та остеогенез

Відомий український ведучий Дмитро Комаров, який веде шоу "Світ навиворіт", а також допомагає хворим дітям, виконав мрію українського хлопчика. 12-річний Сашко Красушин серйозно хворий, у нього діагностовано нанізм та остеогенез. Дитина у свої 12 років виглядає на шість, а його кості дуже крихкі, спорту йому доступно тільки плавання.

"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитиниСкріншот (facebook.com/1plus1.DmitroKomaro)

В басейні хлопчика дражнять карликом, сюди він ходив з улюбленим батьком, який помер у 2017 році від серцевого нападу. Зворушливу історію про мрію хлопчика Дмитро Комаров розповів на своїй Facebook-сторінці.

Сашко намалював дитячий малюнок, на якому зобразив свою мрію - побувати в горах, а ведучий вирішив влаштувати сюрприз дитині і показати йому вершину України - Говерлу.

На самій вершині гори для дитини організували свято - чаювання з смачним тортом і фотосесію.

"Для мене головним завданням було вселити в пацана віру в себе і донести, що неможливого немає. Все можливо, якщо поруч люди, які тебе підтримують. І ще один дуже важливий меседж: плювати на всіх тих, хто тебе дратує. Ображаючи тебе, обзиваючи, вони показують, що слабше. Не звертай увагу і тим самим доведи, що ти сильніший. Вони б не витримали і сотої частини того, що ти витримуєш", - написав Комарjв.

"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитиниСкріншот (facebook.com/1plus1.DmitroKomarov)

"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитини"Побачити вершину України": Дмитро Комаров виконав мрію важкохворої дитиниФото: Комарів і Саша в Буковелі (facebook.com/1plus1.DmitroKomarov)

Нагадаємо, що Дорофєєва і Комарів просять допомогти важкохворій дитині.

Нагадаємо, до Всесвітнього дня людей з синдромом Дауна, 21 березня, в Броварах презентували першу в Україні пекараню, де будуть проходити навчання і працювати "сонячні люди" (відео: STYLER.rbc.ua)

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся