ua en ru

Ужгородські чиновники розробили схему паювання землі, оформляючи її на АТОшников

Ужгородські чиновники розробили схему паювання землі, оформляючи її на АТОшников Фото: АТОшник (akcent.org.ua)

Чиновники придумали цілу схему привласнення земельних ділянок, оформлюючи їх на ветеранів АТО

В Ужгороді чиновники мерії та депутати придумали, як отримати ласі земельні ділянки в центрі міста. Вони оформляють їх на ветеранів АТО, йдеться у сюжеті програми "Гроші".

"Для АТОшников у мораторій виняток – це, напевно, найулюбленіша схема, як можна виділити землю... і якщо ми переглянемо список – там реальних АТОшников, напевно, відсотків на 20", - розповів депутат Ужгородської міськради Роман Богуславський.

Реальним бійцям АТО виплачують гроші, щоб обійти мораторій на роздачу землі

"Цим хлопцям – АТОшникам – заплатили по 500 доларів за цю угоду. Ця земля була перепродана іншому власнику вже за 120 тисяч доларів", - розповів громадський активіст Євген Рахімов.

При цьому, як повідомляє учасник АТО Василь, місцеві органи заявляють, що земельних ділянок немає, і видаватися не будуть.

Про махінації чиновників з землею у мерії знають.

"Проблема, мабуть, існує. Адже ні для кого не секрет, що деякі чиновники, представники правоохоронних органів за день-два-три перебування в зоні АТО так само отримують статус учасника. Посвідчення однакове як для тих, хто був на фронті, так і для тих, хто там, чесно кажучи, і не було, і ми намагаємося захистити себе від того, щоб саме ми визначали - хто ж справжній, а хто несправжній", - зазначив перший заступник голови Ужгорода Іштван Цап.

Прокуратура відкрила кримінальне провадження та долучила громадськість до контролю над видачею землі.

Нагадаємо, у Чернігові бійці АТО провчили маршрутчика, відмовився безкоштовно везти медика "Айдара" маму Таню.