ua en ru

"У Росії немає жодного президента": Аркадій Бабченко розповів про силове захоплення влади в РФ

"У Росії немає жодного президента": Аркадій Бабченко розповів про силове захоплення влади в РФ Фото: Аркадій Бабченко (РБК-Україна)

На думку журналіста, в Росії існує тільки силовий сценарій захоплення влади

Російський журналіст Аркадій Бабченко, який завжди різко висловлюється про РФ, повідомив, що в Росії немає ніяких виборів, через те, що це не федеративна держава. Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю для Styler.

"Тому що в Росії немає виборів. Розумієте, коли я чую формулювання "вибори президента Російської Федерації", воно мені смішно само по собі. Тому що немає ніякої Російської Федерації. Росія – не федеративна держава. Росія – унітарна держава, керована не те що з одного центру, а вручну однією людиною", - сказав Бабченко.

На думку журналіста, в Росії існує тільки силовий сценарій захоплення влади.

"У Росії немає жодного президента, тому що президент – це посада виборна. Путін – це узурпатор влади. У 2012 році в Росії відбулося силове захоплення влади. Я наполягаю на формулюванні – саме силове. Тому що ті, хто тоді був Москві, бачили, як центр столиці був забитий військовими і силовиками, поліцією тощо. Відповідно, немає жодних виборів. Є спецоперація по перепризначення Володимира Володимировича на троні", - додав Аркадій.

Журналіст вважає, що в РФ немає чесних виборів.

"Тому для того, щоб говорити про вибори в Росії, треба цих виборів спочатку домогтися. Але таких ресурсів немає. У 2012 році відкрилося вікно можливостей. Воно було невеликим. Неясно, що б там сталося. Воно відкрилося, але використано не було. Всі. Зараз ніяких виборів немає. Ми про вибори з вами ніяких говорити не можемо. Це чергова спецоперація з перепризначення Володимира Володимировича на трон. І, чесно кажучи, я не зовсім розумію, навіщо йому це потрібно. Я б на його місці вже оголосив монархію, оголосив себе довічним царем і всією цією нісенітницею перестав займатися", - підсумував Бабченко.

Повне інтерв'ю з Аркадієм Бабченко читайте на Styler.