Вакарчук назвав п'ять ключових моментів, які визначають майбутнє України

Вакарчук назвав п'ять ключових моментів, які визначають майбутнє України
Фото: Святослав Вакарчук

Головна проблема країни, за словами Вакарчука, у тому, що українці не вірять в себе

Відомий музикант та громадський діяч Святослав Вакарчук назвав п'ять ключових моментів, що визначають рамки майбутнього розвитку України, а також назвав п'ять правил, якими можна скористатися, щоб цього досягти. Про це пише "Новое Время".

"Для початку необхідно поставити перед собою мету. На мій погляд, головна і єдина наша задача - побудувати успішну країну і багате суспільство. Коли у кожного є можливість скористатися всім, що дає життя. Або, як сказав колись Джефферсон, реалізувати своє право на досягнення щастя. По-друге, у нас не повинно бути ні ворогів, ні друзів - тільки інтереси. По-третє, пора усвідомити географічне і стратегічне положення України. Сусіди нікуди не зникнуть, і треба розуміти це не тільки серцем, але і розумом, а значить, вчитися жити поруч з ними, враховуючи лише свої інтереси. По-четверте, важливо рухатися вперед поступально. Ми повинні прагнути до своєї мети крок за кроком, а не бігати в різні сторони. По-п'яте, необхідно підтримувати спілкування між громадянським суспільством і владою, щоб забезпечити постійний обмін інформацією знизу вгору і навпаки", - заявив Вакарчук.

Однак, за його словами, при складанні стратегії важливо врахувати проблеми нашої країни.

"На мою думку, головна перешкода на шляху розвитку України - це недовіра. Класичний приклад - місцеві вибори. Я чув стільки скарг на кандидатів, мені стільки раз говорили, що нічого не змінилося, нічого зробити не можна. На всі скарги я відповідав: "Чому ви самі нічого не робите?" І мені щоразу повторювали: "Я не вірю, що зможу. Я не вірю, що інші люди повірять, що зможу". Ось в чому полягає головна проблема: українці не вірять владі, не вірять співгромадянам і не вірять в себе. Ми завжди розраховуємо на іншого. Але насправді все починається з кожного з нас, особливо у вихованні дітей", - зазначив лідер "Океану Ельзи".

Раніше волонтер Юсупова розповіла, хто винен у бідах українців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся