ru ua

Вакарчук про свої президентські амбіції: потрібно робити нашу країну на кращою

Вакарчук про свої президентські амбіції: потрібно робити нашу країну на кращою Святослав Вакарчук (фото: УНІАН)

За словами співака, ніхто не може бути в стороні від політичного життя країни

Святослав Вакарчук не має наміру балотуватися в президенти України. Про це він заявив у відеозверненні.

"Я ніколи не давав жодних обіцянок політикам і бізнесменам, і з посмішкою ставлюся до конспірологічних теорій про те, хто мене фінансує, веде або хто мною маніпулює. Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", - заявив співак.

Також лідер групи "Океан Ельзи" і громадський діяч зазначив, що він "абсолютно самостійна, самодостатня і фінансово незалежна людина".

Музикант підкреслив, що сучасна європейська держава має будуватися на трьох колонах: верховенство права, якісний державний апарат і демократія.

На його думку, перші дві колони в Україні "прогнили наскрізь" і їх потрібно відбудовувати негайно.

Вакарчук назвав десять основних кроків, які, на його думку, можуть змінити Україну на краще.

Серед них: створення антикорупційного суду, ефективна реформа державної служби, реформа СБУ, дієва приватизація, зміна виборчого законодавства і інші.

Також Вакарчук розповів, що зараз навчається в Стенфорді і вивчає державотворення.

Більш того, він оплачує навчання ще трьох українців в цьому престижному університеті.

"Роблю це не для того, щоб вивчитися на президента, а для того, щоб мати можливість предметно задавати питання і висувати кваліфіковані вимоги представникам влади", - пояснив співак.

Святослав Вакарчук про свої президентські амбіції (відео: YouTube/Святослав Вакарчук official)

За словами Вакарчука, він би з радістю займався тільки творчістю, але після Революції гідності вирішив, що не може стояти осторонь від подій в Україні.

"Ми всі разом повинні брати участь у створенні нашої держави. Незалежно від віку, професії, роду занять або місця проживання... Кожен день робити нашу країну кращою і успішнішою", - додав він.

До речі, Вакарчук в День пам'яті жертв Голодомору поділився історією з життя своєї сім'ї. Музикант розповів про свою бабусю, яка пережила Голодомор. Також артист закликав українців ніколи не забувати про страшну трагедію.