ua en ru

"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березня

"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березня Фото: Весна (pixabay.com/ru/users/Myriams-Fotos)

На території країни пройдуть дощі і мокрий сніг

Народний синоптик Наталка Діденко розповіла українцям, яку погоду чекати 7 березня. За її словами, в країні потеплішає, але йтиме дощ та мокрий сніг. Про це вона повідомила на своїй Facebook-сторінці.

"А правда зараз за нею, за красунею, за весною. І хоча холодне повітря важче, він все одно буде м'яко витискуватися повітряними потоками з півдня. З теплих країв. Звідки, після відпустки, разом з мокрою відлигою, крижаними калюжами, нашим авітамінозом, або мокрим снігом, або вже дощем, бурульками, вірусними інфекціями, теплими фронтами і дуже теплою надією повертається весна. І завтра, 7 березня, українські території, найближчі до півдня, покажуть + 10 + 15 градусів!" - написала синоптик.

"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березняСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

"Це буде в Криму і в південних районах Одеської області. Більшість України протягом дня покаже на своїх термометрах від 4 морозу до 4 тепла. Холод ще побуде на Харківщині, Сумщині, Луганщині, Полтавщині: вночі очікується 7-12 градусів морозу. Однак вдень і тут попустить до 0-4 градусів морозу. Оптимістична картина потепління завтра намокне від атмосферних фронтів. 7-березня в Україні - дощі та мокрий сніг. Плюс - поривчастий вітер. А в східних областях, на півдні, в Дніпрі, Полтаві та їх навколишніх районах - до сильного штормового. Ожеледиця!" - попередила Діденко.

"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березня

Скріншот (facebook.com/tala.didenko)

Наталка повідомила про погоду в Києві.

"В Києві в середу дощ і мокрий сніг, поривчастий вітер, вночі -1 -3 градусів, вдень близько нуля. В умовах підвищення температури і появи перших дощів починаються інтенсивніше процеси ранньої навесні, такі красиві на фото, але можуть бути небезпечними реально. Тому радіємо потепління і навіть дощів з вітром, які прискорюють справжню весну, але будьте країни забороняється", - резюмувала Діденко.

"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березня"Весна повертається": синоптик розповіла українцям про погоду на 7 березняСкріншот (facebook.com/tala.didenko)

Нагадаємо, що синоптики попереджають про ожеледицю на дорогах України.

Топ-5 найбільш руйнівних снігопадів відео: STYLER.rbc.ua)