ua en ru

Для ветаранів Криму провели екскурсію по каналізації і недобудованим дитсадкам

Для ветаранів Криму провели екскурсію по каналізації і недобудованим дитсадкам Фото: Каналізація (pixabay.com/ru/users/distel2610)

Члени організації ветеранів заявили, що "вражені масштабними перетвореннями"

В окупованому Криму членам Сакської міської організації ветеранів показали знакові для міста об'єкти Федеральної цільової програми російського уряду. Екскурсію для ветеранів організував "глава відомства "Андрій Івкін, передає "Крим.Реалії".

Першим пунктом у маршруті ознайомчої екскурсії стали будуються каналізаційні очисні споруди.

"На даний момент на майданчику триває зведення головної насосної станції, будівлі виробничого, трьох аеротенків, адміністративного та господарських приміщень, прокладення труб, а також ведеться приймання сучасного обладнання. Роботи здійснюються згідно із затвердженим планом-графіком", – йдеться в повідомленні.

Також ветерани оглянули набережну вздовж Сакського лікувального озера і дамбу, а також реконстрируемые дитячі садки "Зірочка" і "Дюймовочка" і споруджуваний дитсадок "Лялі".

У свою чергу, члени організації ветеранів заявили, що "вражені масштабними перетвореннями".

Як раніше писав Styler, Макаревич пояснив, кому належить Крим. Після концерту в Одесі, який з аншлагом пройшов у Філармонії, лідер легендарної групи "Машина часу" Андрій Макаревич поспілкувався з журналістами і розповів свою позицію по Криму, заглибившись в історію півострова.