Волонтери створили проект, який дає шанс на одужання важкопораненим українським бійцям

Волонтери створили проект, який дає шанс на одужання важкопораненим українським бійцям
Фото: Український боєць Віктор (peoplesproject.com)

Ще один наш воїн-учасник волонтерського проекту біотехреабілітації покинув стіни лікарні

найважчого учасника проекту People's Project "Біотех-реабілітація поранених" Віктора, якому зараз трохи більше 20 років, відправили на відновлення після фінальної операції в клініці Ilaya. Доброволець батальйону "Київська Русь" поділився історією своїх страждань по військових і столичних шпиталях.

На війну Віктор пішов добровольцем, провоювати встиг цілий рік. Навесні 2015 його накрило вибухом міни неподалік від Донецького аеропорту. Уламки тяжко пошматували тіло - ліву руку Віктор втратив одразу, ногу ж буквально порвало на клапті. Переломи дуже погано зростались, долучилась кісткова інфекція. Зрештою, загальний дефект обох найбільших кісток ноги склав близько 15 сантиметрів.

Фахівці клініки ilaya супроводжували Віктора із самого початку лікування. Спільно з лікарями Київського військового госпіталя Віктору виконали кілька складних операцій і дещо стабілізували його стан. На цьому можливості державних медиків сягнули межі - надалі хлопцеві вони могли запропонувати хіба ампутацію з мінімальними шансами на протезування.

Волонтери People’s Project зібрали необхідну суму пожертв у рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених" та оплатили лікування. Фахівці клініки Іlaya відібрали у Віктора клітинний матеріал, зафіксували місця переломів і виростили необхідні кісткові фрагменти. 10 серпня Віктору провели фінальну операцію, в ході якої наново вирощені фрагменти кісток стали на свої місця. Нині ж хлопця відправили на подальше відновлення. З огляду на показники Віктора, він має чудові шанси на повне одужання. Наступного разу Віктор зустрінеться із лікарями хіба для планового огляду.

На жаль, Віктор - не останній поранений захисник, потребує допомоги. На даний час триває збір коштів в рамках проекту "Біотех-реабілітація поранених", щоб дати шанс одужати і іншим хлопцям.

До речі, українських військових буде тренувати легенда кроссфіту.

 

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся