ua en ru

"Всі на вулицю": синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає

"Всі на вулицю": синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає Фото: Погода (flickr.com/veronica_rayne)

На всій території країни буде сухо

У вівторок, 12 грудня, потеплішає і припиняться опади. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Завтра всі на вулицю! Хоча б на півгодинки. А можна і цілий обід погуляти. Вже не говорю про можливість два-три години кружляти по парку і фотографувати білочок", - написала вона.

"Всі на вулицю": синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

"Завтра по всій Україні очікується короткочасний перепочинок від цих дощів, снігів та інших потрібних сільському господарству опадів", - додала Діденко.

За словами синоптика, можливий туман замість опадів.

"Потеплішає істотно. У вівторок протягом дня очікується +5+11 градусів, на півдні і на заході +7+14 градусів. Тільки південно-західний вітер сильними поривами буде дещо нівелювати радість від потепління", - написала Діденко.

У Києві теж буде сухо і тепло. Вдень температура повітря прогріється до +5+8 градусів.

"Всі на вулицю": синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає

Фото: Метеорологічна карта facebook.com/tala.didenko)

"Надалі - знову чергування дощів, снігів і скачки температури з парашутом. Кутайте шиї і носіть з собою одноразові носові хусточки", - порадила синоптик.

Раніше синоптик попередила про циклоні з фронтами.

Температура по Україні буде істотно відрізнятися. По Лівобережжю буде від 5 до 13 градусів тепла, а ось на Правому березі буде коливатися від трьох градусів морозу до трьох тепла.