ru ua

Друге бабине літо і сніг у листопаді: синоптики розповіли, якою буде осінь в Україні

Друге бабине літо і сніг у листопаді: синоптики розповіли, якою буде осінь в Україні Фото: Осінь (Віталій Носач, РБК-Україна)

Синоптики прогнозують мінливу погоду

Другий місяць осені буде теплим і дощовим, а в листопаді очікуються заморозки і перший сніг. Про це повідомляють "Аргументи і Факти".

Синоптики прогнозують перші дні жовтня дуже теплими, а вже після 4-го числа в Україні суттєво похолодає.

"Початок місяця буде ясним і теплим, але вже 3-4 числа осінь нагадає про себе сильними бурями з дощами і зниженням температури до +8 градусів. Відразу після цього – друге бабине літо з денною температурою до +20 градусів і вище. Воно триватиме тиждень. Друга декада розпочнеться зниженням температури до +12 градусів, вдень +5 вночі. Але свято Покрови (14 жовтня) буде сухим. У другій половині місяця очікується похолодання і короткі нічні заморозки", - розповів народний синоптик Леонід Горбаль.

За словами іншого синоптика, Володимира Деркача, початок місяця буде прохолодним і дощовим, а до кінця першої декади потеплішає. У другій декаді знову прийде похолодання і дощі, а на початку третьої декади в Україну прийде друге бабине літо.

Друге бабине літо і сніг у листопаді: синоптики розповіли, якою буде осінь в Україні

Фото: Осінь (Віталій Носач, РБК-Україна)

Листопад за даними Леоніда Горбаля почнеться з сирості і дощів, можливий навіть невеликий мороз в перший тиждень. Така погода після 7 числа зміниться на ясну і теплу, яка триватиме до середини місяця. 15-17 листопада в країні пройдуть дощі, які після 18 листопада зміняться на морози. А в кінці листопада в Україні випаде перший сніг.

Володимир Деркач стверджує, що початок листопада буде ясним і теплим, а потім поступово температура повітря почне опускатися, місцями до невеликих заморозків. Крім того, можливі дощі і сильний вітер.

Друга декада за прогнозами синоптика почнеться з кількох теплих і сонячних днів, які зміняться прохолодою. У другій половині місяця очікується помірно прохолодна погода вдень, а вночі – заморозки. Ближче до кінця місяця погода порадує українців кількома теплими днями, на зміну яким прийде різке похолодання і сніг.

До речі, раніше ми повідомляли про те, що свій прогноз на 31 серпня дала народний синоптик Наталка Діденко.

А також ми писали про прогноз погоди на вересень.

Відео: РБК-Україна