ru ua

"Ви прирекли Росію на поразку": в соцмережах вітали українських волонтерів

"Ви прирекли Росію на поразку": в соцмережах вітали українських волонтерів Фото: Українські волонтери (112.ua)

5 грудня у світі відзначають Міжнародний день волонтера

У понеділок, 5 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день волонтера. У це свято і українські волонтери отримали багато хороших слів про свою роботу.

"Вельмишановна братство волонтерів! Щиро вітаю вас зі святом, який у свідомості мільйонів українців пов'язаний з небаченим у світі національним рухом в підтримку армії. Патріотизм, громадянську небайдужість, сполучені з рішучою готовністю взяти на себе відповідальність за долю обороноздатності країни, є визначальними рисами українського волонтера", - написав у Facebook начальник Генерального штабу Збройних Сил України Віктор Муженко.

“Паралель із сучасністю вбачається досить прозоро. Це волонтери – люди, які народилися у звичайних homo soveticus, але це саме ті, чиїми руками наша країна відроджується з попелу крадіжки, забуття і жлобства. Це ті, хто своєю титанічною працею в перші дні Війни за Незалежність відмовилися від матеріальних домагань, від позиції "моя хата скраю" і об'єдналися навколо ідеї світлого майбутнього не тільки заради себе і своїх дітей, але заради всієї України! Зі святом, волонтери!"- написав Дмитро Канарський.

"Це свято кожного небайдужого українця. Завдяки волонтерам українська армія отримала потужну підтримку, необхідну для захисту територіальної цілісності і незалежності нашої держави", - привітав чиновник Сергій Білан.

"Пройшов рік. Спасибі вам, волонтери. Спасибі вам, люди підтримують волонтерів, відривають від себе гроші для своєї армії. Зі святом! Це спільне свято", - відзначив волонтер Serg Marco

"Волонтерський рух - не суто український феномен, але наші громадяни довели, що вони можуть набагато більше, ніж від них очікують. Зі святом, небайдужі і наполегливі!" – написав політолог Євген Магда.

До речі, Приходько отримала чергову нагороду за підтримку бійців АТО.