ru ua

В'ятрович пояснив ситуацію з перейменуванням проспекту Ватутіна в Шухевича

В'ятрович пояснив ситуацію з перейменуванням проспекту Ватутіна в Шухевича Фото: Московський міст (petition.kievcity.gov.ua)

Голова УІНП заявив, що суд не забороняв перейменування

Окружний адмінсуд не забороняв перейменування проспект Ватутіна на проспекті Шухевича в Києві. Таку думку висловив голова Українського інституту національної пам'яті Володимир В'ятрович на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Прийнята ухвала не свідчить, що суд погодився із позовними вимогами чи задовольнив їх. Це кроки, вжиті судом на час, доки він розглядатиме справу. Тобто тимчасово призупинено процес перейменування, але ані не скасовано його, ані не визнано протиправним", - написав історик.

"Має існувати очевидна небезпека заподіяння шкоди правам, свободам чи інтересам позивача, або очевидні ознаки протиправності рішення Київради, яке оскаржуюється. Або без забезпечення позову захист прав чи свобод позивача буде неможливий чи суттєво ускладнений", - зазначив В'ятрович.

Він запевнив, що рішення Київради про перейменування однієї з вулиць столиці не може становити "очевидну небезпеку" порушення прав чи інтересів позивачів, тобто громадських організацій.

В'ятрович пояснив ситуацію з перейменуванням проспекту Ватутіна в Шухевича

Скріншот поста акаунта facebook.com/volodymyr.viatrovych

Раніше повідомлялося, що київський суд заборонив перейменовувати проспект Ватутіна в честь Шухевича.