ru ua

"Выгуляете нову шубу": синоптик розповіла, коли чекати морозів

"Выгуляете нову шубу": синоптик розповіла, коли чекати морозів Фото: Зима (РБК-Україна)

Вже наступного тижня погіршиться погода

У понеділок, 18 грудня, в Києві очікуються морози. Про це повідомила синоптик Наталка Діденко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

"Тепер про адекватну зими. З понеділка-вівторка до нас прийдуть морози. Наступного тижня, нарешті, вигуляєте нову шубу", - написала вона.

"Выгуляете нову шубу": синоптик розповіла, коли чекати морозів

Скріншот поста (facebook.com/tala.didenko)

Поки що, за словами Діденка, в столиці буде тепло.

"Поки в Києві весна з температурою повітря +6+8 градусів, звертаю вашу увагу ось на що. Перше. Після обіду в столицю прийдуть дощі. Але це таке, нас вже не здивуєш нескінченними фронтами, які шастають через Україну, як ніби тут Атлантика", - додала синоптик.

Раніше синоптик розповіла, коли в Україні потеплішає.

"Завтра всі на вулицю! Хоча б на півгодинки. А можна і цілий обід погуляти. Вже не кажу про можливість два-три години кружляти по парку і фотографувати білочок", - написала вона.

"Потеплішає істотно. У вівторок протягом дня очікується +5+11 градусів, на півдні і на заході +7+14 градусів. Тільки південно-західний вітер сильними поривами буде дещо нівелювати радість від потепління", - додала Діденко.

синоптик попередила про циклоні з фронтами.

Температура по Україні буде суттєво відрізнятися. По Лівобережжю буде від 5 до 13 градусів тепла, а ось на Правому березі буде коливатися від трьох градусів морозу до трьох тепла.