ru ua

"Жалюгідне видовище": українські екс-нардепи влаштували скандал в ефірі росТБ (відео)

"Жалюгідне видовище": українські екс-нардепи влаштували скандал в ефірі росТБ (відео) Колаж РБК-Україна

Вони обзивали один одного і кидалися дріб'язком

В ефірі росТБ втік в РФ екс-нардеп Ігор Марков влаштував перепалку з Петром Симоненком. Відповідне відео опублікував журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в Facebook.

"На ефірі у Соловйова, який втік з України Марков кинув у Симоненка жменю дріб'язку (30 срібняків!) і обізвав його Іудою, за те, що лідер КПУ залишився жити в Києві. За екзекуцією понуро спостерігали луганський комуніст Спиридон Кілінкаров, який чомусь не живе у вільному від фашистів Луганську і донецька регіоналка Олена Бондаренко, яка чомусь не живе у вільному від фашистів Донецьку", - прокоментував журналіст.

Відео: Фрагмент ефіру пропагандистської програми (facebook.com/den.kazansky)

В ефірі програми пропагандиста Володимира Соловйова "Росія 1" Марков назвав Симоненка "агентом СБУ" і кинув у нього кілька монет дріб'язку.

"Юда! Зрозумів ти хто! Ось твоя ціна! Ти здав всіх, всіх своїх товаришів. І з цим негідником розмовляти нема про що... Мене намагалися вербувати, робити з мене проросійську керовану опозицію. Я пройшов все це. Але я пішов сюди, а він мене звинувачує, що я втік, ось цей пацюк", - сказав Марков.

У відповідь на це Симоненко заявив, що "з божевільними не розмовляє".

"Жалюгідне видовище. Купка зрадників гризеться в російському телевізорі. Незавидна доля людей, які ненавидять свою країну. Нам, звичайно, пощастило, що Росія завжди ставила в Україні на самих жалюгідних і ні на що не придатних пройдисвітів, які виявилися здатними лише на те, щоб комічно лаятися в програмі Соловйова", - підсумував Казанський.

"Жалюгідне видовище": українські екс-нардепи влаштували скандал в ефірі росТБ (відео)

Скріншот поста (facebook.com/den.kazansky)

Раніше на ростб звинуватили Україну в зреченні від Донбасу і Криму.

Хайп таксі #13 варто розірвати дипвідносини з Росією