ua en ru

Жила не на зарплату: розкрили деталі життя вчителя, яка намагалася продати ученицю

Жила не на зарплату: розкрили деталі життя вчителя, яка намагалася продати ученицю Фото: Галина Коваленко (kp.ua)

Педагог Галина Коваленко одягалася в школу в дорогий одяг і прикраси

Харківська вчителька Галина Коваленко, яка намагалася продати свою ученицю за 10 тисяч доларів, на роботу ходила в дорогому одязі і прикрасах.

"Вічно ходила в дорогих прикрасах і в дуже дорогих речах явно не з "Барабашова". І речі, і прикраси змінювала дуже часто. Точно куплені не на зарплату вчителя!", - розповіла колишня учениця Юлія, пише “КП в Україні".

"Ця вчителька з моїх вже ранніх шкільних років розводила всіх на гроші. Нічого дивного, але торгівля людьми, це вже перебір у всіх сенсах", - додав ще один з колишніх учнів Коваленко.

Також колишні школярі додали, що сама Коваленко до них ставилася добре. Педагог займалася з дітьми, намагалася прищепити вихованцям культуру і возила на екскурсії.

“Я пам'ятаю, що у неї в житті сталася трагедія. Її дочка вбили в 11 класі. Дівчину звали Кароліна, вона загинула у вересні 2003 року під колесами автомобіля", - поділилася одна з екс-учениць Ганна.

Також стало відомо, що чоловік вчительки Леонід Коваленко виступив з звинувачення в адресу правоохоронців. Чоловік вважає, що поліція спеціально не запобігла злочин з-за бажання отримати заохочення. На його думку, в цьому випадку можна було б обійтися профілактичною бесідою, а не реалізовувати оперативну розробку.

Нагадаємо, що в Харківській області вчителька намагалася продати 13-річну ученицю за 10 тис. доларів.