Жириновський пригрозив партії Путіна "нової Болотної"

STYLERLIFE        20.09.2016 - 14:16
Фото: Володимир Жириновський (zhiriki.ru)
Фото: Володимир Жириновський (zhiriki.ru)

Лідер ЛДПР після оголошення резу вибухнув тирадою на адресу "Єдиної Росії"

Російський депутат і глава ЛДПР Володимир Жириновський заявив, що результати виборів у РФ пройшли нечесно, а партію "Єдина Росія" попередив про те, що народ "прокляне" її членів.

"Віддайте законні нам мандати, у нас десять, подавіться - візьміть вісім, дев'ять візьміть, але один залиште, майте совість, Чингісхан залишав більше, Гітлер залишав більше. Ви, що робите, "Єдина Росія"? Вас прокляне весь народ наш, все проклянуть вас, і ви будете боятися сказати, що ви з цієї партії", - заявив Жириновський.

"І Путін не пішов у президенти від вашої партії. Якщо їм соромно, то нам огидно. І ви дограєтеся, ми вам "іншу Болотну" влаштуємо, розумієте?! Це буде "інша Болотна", це не вшивая інтелігенція і багатенькі вийшли, а ми виведемо людей всіх незадоволених по всій країні, якщо свавілля буде продовжуватися", - пообіцяв політик.

"Ви не здатні проводити чесні вибори, оголосіть про саморозпуск і підіть геть з усіх парламентів Російської Федерації і давайте проведемо дострокові вибори, і дострокові вибори президента", - запропонував депутат.

Нагадаємо, раніше Жириновський запропонував приєднати Придністров'я до Криму.

On Top