Вічно голодні:

У Житомирській області у батьків-вегетаріанців відібрали дітей

STYLERLIFE        18.07.2017 - 09:19
Фото: Овочі (pixabay.com/ru/users/Tyca)
Фото: Овочі (pixabay.com/ru/users/Tyca)

За словами сусідів, діти постійно просили у них їжу

У Житомирській області в селі Буки у пари подружжя відібрали дітей через підозру в поганому харчуванні. Про це повідомляється в сюжеті ТСН. Батьки дітей переконані, що м'ясо їм тільки зашкодить. За їх словами, вони годують дітей тим, що дозволяє їм їх віра. Вони називають себе рідновірами і сповідують язичницький культ.

"Це гречка з травами і салат – огірки, помідори і масло. Якщо результат такий, що дитина активна, здорова, непідвладна хворобам – значить, харчування того варте", - розповіла мама дітей Святозара Батенкова.

Сусіди повідомили, що маленькі дівчатка з родини Батенкових ходять постійно голодні і просять їжу.

"Навіть до мого чоловіка приходили: дядя, дай їсти. Я сама салат виносила з курки – і вони їли", - розповіла одна з селянок.

"Старша дівчинка ходить в Корчацьку школу, тільки щоб наїстися", - розповіла Тетерівський сільський голова Валентина Ільницька.

Зараз дітей забрали в притулок, а сім'я у селі живе вже п'ять років.

Богдана, Ангеліна і Лев зараз їдять у притулку теж саме, що і всі. Найближчі чотири місяці діти проведуть у центрі реабілітації. Чи залишать дітей в сім'ї – вирішить суд. Батьки збираються подавати зустрічний позов на соціальну службу. Юристи вважають, що у них є всі підстави, щоб виграти справу.

Нагадаємо, що у Кривому Розі шукають зниклу безвісти 15-річну дівчину.

On Top