ru ua

Журналіст показав обстрілювану промзону Ясинуватій

Журналіст показав обстрілювану промзону Ясинуватій Фото: Промзона Ясинуватій сьогодні

"Гарматним м'ясом" бойовиків є місцеві алкаші, наркомани і безробітні

Журналіст Роман Бочкала поділився враженнями від відвідування простреливаемой противником промислової зони міста Ясинувата в Донецькій області. У своєму Facebook він опублікував фото, зроблені, за його словами, на бігу, місцями під вогнем противника.

"Давненько не вдавалося так добре пробігтися по промке. Що сказати... Якщо інтенсивність вогню залишиться колишньою, то скоро чіплятися не буде за що. Противник рівняє будівлі із землею. Б'є бронебійними. Танками, артилерією. Питання кількох місяців. Ця територія практично вся прострілюється. Потрібно або рухатися вперед, або буде ще одна "випалена земля". Це той же ДАП, тільки розтягнутий у часі. Єдине, що вигідно відрізняє промзону – стабільний зв'язок з великою землею", - написав журналіст.

За словами українських військових, з якими вдалося поговорити Бочкалу, "гарматним м'ясом" противника є місцеві алкаші, наркомани і безробітні. Також зустрічаються "екзальтовані шизики, що воюють не за гроші, а за ідею". Це їх так любить показувати ростб.

"А ось командири, починаючи з ротних, розвідка, спецназ, снайпера – виключно кадрові російські військові і ГРУшники. Вони несуть головну відповідальність за все, що вони зробили з нашою землею", - робить висновок журналіст.

Нагадаємо, напередодні в мережі показали, як виглядає Широкіно після обстрілу терористів.