ru ua

Журналіст розповів про рабську натуру росіян

Журналіст розповів про рабську натуру росіян Росіяни-раби (Колаж РБК-Україна)

За словами журналіста, РФ - це "країна досить ситих рабів"

Московські підприємці бояться втратити свій бізнес, але не бояться втратити власну гідність. Про це заявив відомий журналіст Айдер Муждабаєв на своїй Facebook-сторінці.

Журналіст зазначив, що в російській столиці абсолютно всі профільні підприємці відмовилися зі страху, за вказівкою з мерії, за гроші організаторів поставити на мітинг підсилювачі звуку.

"Подібне в Україні неможливо, немислимо, тут просто цієї ситуації не зрозуміє ніхто. Тому що в Києві, дізнавшись про такі дзвінки, десятки підприємців привезли б свою апаратуру безкоштовно, біля сцени була б черга киян, які зробили б все зло такій владі. Як це було тут і з водою, медикаментами, наметами, їжею, шинами, камінням, коктейлями Молотова", - сказав Муждабаєв.

За його словами, хоч у Москві і живуть мільйони людей, але "розпрямити спину нікому; сказати самому собі: та пішли ви на*ер, я не раб, я - людина!"

"Ті, хто спочатку хотіли поставити звук, потім вибачалися, говорили, що самі-то тільки за, внутрішньо підтримують, але дуже бояться. Люди бояться втратити свою фірму, але чомусь не бояться втратити власну гідність. У цьому - вся нинішня РФ. Все точно по Лермонтову. Тільки, на відміну від минулого століття, тепер це країна досить ситих рабів. В іншому - ніяких відмінностей", - резюмував Муждабаєв.

Журналіст розповів про рабську натуру росіян

Скріншот поста (facebook.com/ayder.muzhdabaev)

Раніше Муждабаєв нагадав, яка насправді ціна безвіза для України.