ua en ru

Журналісти розповіли про долю бойовика, який брав у полон Савченко (відео)

Журналісти розповіли про долю бойовика, який брав у полон Савченко (відео) Єгор Руський (YouTube/Администрация Лутугинского района)

Колишнього бойовика заарештували в Росії

У Республіці Комі в Росії за хабар заарештували директора спортивної школи Єгора Руського, - терориста, який брав у полон Надію Савченко.

Кілька років тому громадянин РФ Руський воював на стороні бойовиків "ЛНР", після чого став мером міста Лутугине на окупованій частині Луганської області. На місцевому заводі переплавили військову техніку на метал, і через скандал Руський втік звідти. "Донбас.Реалії" спробували з'ясувати, що сталося з Руським та іншими учасниками металобрухтової схеми, і як зараз живе місто Лутугине.

Влітку 2014 року, під час боїв під Луганськом, бойовики з батальйону "Зоря" взяли в полон добровольця Надію Савченко. За це російського найманця з республіки Комі Єгора Руського ватажок "ЛНР" Ігор Плотницький призначив мером окупованого міста Лутугине.

В кінці липня 2014 року в Лутугине увійшли українські війська, що дозволило практично взяти в кільце Луганськ і провести ротацію серед захисників Луганського аеропорту. Однак через місяць, після поразки під Іловайськом, українським військовим довелося покинути місто. А терористи "ЛНР" швидко встановили в Лутугині свої порядки. Детальніше дивіться у відео.

Відео: Російського бойовика, який взяв у полон Надію Савченко, заарештували у РФ (YouTube/Радіо Свобода Україна)

Нещодавно колишнього бойовика "ЛНР" Єгора Руського заарештували в Росії за хабар.

Раніше повідомлялося, що на Донбасі зірвали "прапор" терористів "ЛНР".