ua en ru

Знамениту нецензурну пісню про Путіна заспівали в центрі Москви

Знамениту нецензурну пісню про Путіна заспівали в центрі Москви Фото: Акція протесту в Москві скандує пісню про Путіна (Колаж РБК-Україна)

Ініціатора акції протесту заарештували

У мережі набирає популярність відео, на якому відобразили скандування популярної української пісеньки про президента Російської Федерації Володимира Путіна під час акції протесту на Манежній площі в Москві. Відео опублікував російський блогер Plushev у своєму мікро-блозі Twitter.

Знамениту нецензурну пісню про Путіна заспівали у неділю, 28 січня на акції протесту "Страйк виборців", який проходив на Манежній площі в Москві.

Протестувальники "Страйку виборців" заспівали давно відому в Україні, а також за межами країни пісню "Путін – х***о". Скандування пісні змогли зняти на відео, яке опублікували в соціальних мережах.

Ініціатором цього протесту став російський опозиціонер Олексій Навальний, якого знову затримали правоохоронні органи.

Учасники акції протесту "Страйк виборців" намагалися переконати громадян Російської Федерації не йти голосувати на майбутні вибори президента Росії. Відомо, що вибори повинні відбутися в березні 2018 року.

"Вони йдуть на Манежку, час від часу співають відому українську пісню", - прокоментував відео блогер. На кадрах відео видно групу людей, яка скандує популярну нецензурну пісеньку.

"Тепер я бачив все. Москва співає українську народну пісню "путін х***о", – йдеться в Twitter Фосфорна Горлівка.

"Музична пауза. На жаль, але сьогодні на вулицях Москви співали цю відому українську пісню", - зазначає Чіткий ТАСС.

"Не цікаві мітинги на Росії до першої покришки. На жаль, співати "путін х***о" без коктейлю Молотова в руці - не запально як-то", - пишуть люди в коментарях.

"Це ж треба: влада розчесала нерви власним громадянам до такої міри, що вони своє волевиявлення супроводжують ворожими піснями".

Знамениту нецензурну пісню про Путіна заспівали в центрі Москви

Скріншот коментарів (twitter.com/plushev)

До речі, знаменитий музикант Борис Гребенщиков розкритикував ситуацію в Росії.

Музикант заявив, що такого не було навіть в СРСР.