ua en ru

"Очі такі сумні": мережу вразила історія українського Хатіко

"Очі такі сумні": мережу вразила історія українського Хатіко Кадр з фільму "Хатіко: найвірніший друг"

Собаку виставили на вулицю після смерті господаря

Український Хатіко - так прозвали собаку Марту з Черкас, яка чекала на зупинці свого померлого господаря. Її історію розповіла Олена Литвинова у Facebook.

"Гірше відчаю може бути тільки віра в те, чого вже ніколи не бувати... Марту після смерті старенького господаря виставили на вулицю. Тепер вона "працює" "встречателем" на зупинці - коли виходила туди зустрічати його. Поки вірить, що ще повернеться. Молода, стерилізована, розумна, все розуміє - все, крім того, чому зараз опинилася тут. Доброзичлива, комунікабельна, при цьому гарний охоронець. На вулиці її годують і навіть спорудили будочку. Але все це так хитко, як і її очікування. Будь ласка, зверніть увагу на собаку! Славна. Дуже!" – написала Литвинова.

"Очі такі сумні": мережу вразила історія українського Хатіко

Скріншот поста облікового запису facebook.com/ellytvynova

Користувачів захопила відданість собаки, вони активно поширювали інформацію про Березні, щоб знайти їй нових господарів.

"Яка красуня і така молодчинка! Так хочеться щоб скоріше знайшлися люди бажають взяти таку красу до себе й зробити її найулюбленішою!", "Очі такі розумні, але сумні. Які ж все-таки люди злі!", "Так гірше немає, коли тебе любили, а потім ти нікому не потрібен", "Люди, кому потрібен один! Відгукніться!" – писали юзери.

Собаки шукали новий будинок, і завдяки небайдужим українцям його все-таки знайшли – в іншій області.

"Можливо, у неї з'явиться полтавська прописка. Їдемо в Оржицю", - написала волонтер.

Дівчина відвезла собаку до нових господарів у Полтавську область.

"Операція "Порятунок рядовий Марти" - done! Тут взаємна любов, і всі щасливі. А Олена так взагалі", - написала Литвинова пізніше.

"Очі такі сумні": мережу вразила історія українського Хатіко

"У Марти почалося нове життя, чекаємо цікавих історій", "Ура! Дякуємо всім учасникам!", "Тварина щасливо, клас!" – пишуть в мережі.

Нагадаємо, що відомий фільм "Хатіко: найвірніший друг", знятий Лассе Халльстремом, заснований на реальній історії Хатіко - японського пса породи акіта-іну, який протягом дев'яти років щодня в один і той же час приходив на вокзал зустрічати померлого господаря.

До речі, у Запоріжжі на відкритті ресторану знущалися над твариною.