ua en ru

Письменниця Софія Андрухович потрапила в аварію

Письменниця Софія Андрухович потрапила в аварію Фото: Софія Андрухович (facebook.com/sophiaandru)

В автомобілі також перебували її чоловік та донька

Українська письменниця Софія Андрухович потрапила в ДТП разом зі своєю родиною. У машині перебували її чоловік, письменник і перекладач Андрій Бондар, і донька Варвара. Про подію повідомив чоловік Софії на своїй сторінці в Facebook.

"Третій раз в житті побував у автомобільній аварії. Це сталося вчора. Я не був за кермом і провини нашого водія не було - виїзд з другорядної на головну. Ми рухалися по головній. Постраждала Софія, тому що удар припав якраз з лівої сторони в її пасажирське сидіння, де вона сиділа з Варварою", - розповів він.

alt

Скріншот поста облікового запису facebook.com/andrij.bondar

Як повідомив Бондар, обійшлося без серйозних травм. Софії Андрухович наклали кілька швів на голову, струсу не було.

"Ні струсу, ні жодних серйозних ушкоджень. Поранення склом та забій грудної клітини з лівого боку. У Варвари була справжня ініціація. Подряпане підборіддя і вид закривавленої мами. Щастя, що швидкість була невелика (населений пункт) і нас розвернуло на 180 градусів на нашій смузі. Ми не перекинулися, не вдарилися в дерево, не відлетіли у бетонний паркан, не врізалися в стовп, не опинилася на зустрічній", - додав він.

"Я просто до сих пір не можу зрозуміти, чому молодий хлопець за кермом навіть не спробував загальмувати. Він, як камікадзе, просто йшов на таран. За ним не було ніякого гальмівного шляху. По 20 років, "Таврія", троє хлопців, тверезі. Олімпійський спокій: "Я не побачив знак", "Навіщо ви кричите, адже все вже позаду", - розповів Бондар.

Нагадаємо, раніше під Києвом в аварії постраждала дворічна дитина.