ua en ru

"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)

"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото) Фото: Даша Астаф'єва (instagram.com/da_astafieva)

Зірка поділилася відвертими знімками

Популярна українська співачка, секс-символ і зірка журналу Playboy Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу. На своїй сторінці у соцмережі Instagram зірка повідомила, що має намір худнути. Вона опублікувала фото у спідній білизні.

"Сьогодні мій перший день режиму", - написала вона.

"Здаюся на гарячому: я Даша, мені 32 роки. Моя вага на сьогодні становить 60 кг при зрості 173 см", - повідомила Астаф'єва.

"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)

Фото: Даша Астаф'єва (instagram.com/da_astafieva)

"Мені б хотілося налаштувати режим і якість харчування у відповідності з моїм способом життя і роботою. Перестати залежати від солодкого і шкідливого, смачного. Перестати під'їдати ночами. Поліпшити зовнішній вигляд і стан шкіри, позбутися від проблемних місць в моєму зовнішньому вигляді, ну і продовжити стан гармонії та молодості", - зазначила зірка.

"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)

Фото: Даша Астаф'єва (instagram.com/da_astafieva)

Вона також розповіла про свої шкідливі звички.

"Алкоголь, солодке і сумнівне оточення", - поділилася співачка.

"Я намагаюся займатися спортом не менше трьох разів у тиждень. Буду ділитися з вами своїми спостереженнями і змінами. В ході нашої місії, розповім про свої засоби по догляду, харчування і тренуваннях. Буду ділитися контактами і рекомендаціями тих, хто мені допомагає. Погнали! На фото - я сьогодні, моя реальна вага і результат", - зазначила Астаф'єва.

"Пора зайнятися собою": Даша Астаф'єва розсекретила свою вагу (фото)

Скріншот поста (instagram.com/da_astafieva)

Раніше Даша Астаф'єва вразила шанувальників пікантним фото.

Нагадаємо: в ніч з 4 на 5 березня в США відбулася 90-я церемонія вручення премії Оскар. Дивіться найцікавіші моменти церемонії (відео: STYLER.rbc.ua)