ua en ru

Найромантичніша пісня легендарного Івасюка отримала друге дихання

Найромантичніша пісня легендарного Івасюка отримала друге дихання "Піккардійська Терція" (прес-служба групи)

Музиканти гурту "Піккардійська Терція" заспівали нестаріючий хіт Володимира Івасюка

Українська група "Піккардійська Терція" представила кавер-версію однієї з найромантичніших пісень культового Володимира Івасюка.

"Відлуння твоїх кроків" - мелодійна, дуже виразна, надається до виконання у різних стилях. Кілька років тому на концерті у Чернівцях ми зустріли автора слів "Відлуння" Володимира Вознюка – привітав нас із, на його думку, "найвдалішою версією", - розповів художній керівник "Піккардійської Терції" Володимир Якимець.

Відео з YouTube/Піккардійська Терція

Цікаво, що 8 березня у Львівській опері відбудеться концерт, присвячений Івасюку. До цього виступу "Піккардійська Терція" готує ще одну пісню маестро.

Додамо, що в репертуарі вокальної формації вже п'ять записаних пісень Володимира Івасюка: "Капелюх", "Відлуння твоїх кроків", "Запроси мене у сни", "Повір очам" і композиція "Над морем", заспівана разом з Оксаною Мухою.

Відео з YouTube/Піккардійська Терція

Володимир Івасюк - легендарний український поет і композитор, Герой України.

Івасюк - один із основоположників української естрадної музики. Автор понад ста пісень ("Я піду в далекі гори", "Червона рута", "Водограй" та інших), п'ятдесяти трьох інструментальних творів, музики до кількох спектаклів.

Був професійним медиком та скрипалем, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі.

Був убитий співробітниками КДБ у 1979 році. Йому було всього 30 років.

До речі, Yurcash приємно здивували українців рок-симфонією про любов.