ua en ru

Калорійні, але корисні: названо ТОП-5 продуктів, від яких не варто відмовлятися

Калорійні, але корисні: названо ТОП-5 продуктів, від яких не варто відмовлятися Фото: Від вживання картоплі відмовлятися не варто (facebook.com)

Дієтологи радять не забувати про звичні для організму продукти навіть при дієті

Дієтологи назвали висококалорійні продукти, від яких небажано відмовлятися навіть під час дієти. Таких необхідних організму і на перший погляд шкідливих продуктів виявилося п'ять – авокадо, горіхи, жирний сир, оливкова олія і ...картопля.

Так, у картоплі багато вуглеводів, та ще й крохмаль. Тим не менш в печеному вигляді цей коренеплід багатий на залізо, клітковину і калій і тільки з цієї причини продукт варто включити в меню, пише Лиза.

Авокадо, у свою чергу, містить антиоксиданти, мононенасичені жири, бета-каротин і всім цим наситить ваш організм екзотичне авокадо. Ці речовини допомагають знизити рівень поганого холестерину, запобігти захворювання серцево-судинної системи, а також зберегти пам'ять.

Горіхи, а також насіння, варто вживати із-за вмісту в них корисних жирах, вітаміну Е, клітковині, магнії, фолієвої кислоти, цинку, а також калій (останній підтримує наше серце).

Жирний сир є першокласним джерелом кальцію і білка, а оливкова олія - мононенасичених жирів. Вони запобігають раку, хворобам серця, позитивно впливають на здоров'я головного мозку та кісток.

Нагадаємо, що раніше медики розповіли про правила харчування на роботі.