ru ua

Ведучий "Холостяка" розповів, чому варто відмовитися від холостяцького життя

Ведучий "Холостяка" розповів, чому варто відмовитися від холостяцького життя Фото: Григорій Решетник з дружиною (star.korupciya.com)

Григорій Решетник розповів, які існують основні причини для того, щоб чоловік розлучився зі своїм холостяцьким життям

Ведучий реаліті-шоу "Холостяк" Григорій Решетник одружений вже шість років і разом з дружиною виховує трирічного сина Ваню. Головний наставник українських холостяків розповів Viva.ua що може змусити чоловіка одружитися.

Ви завжди будете ситі!

"адже Не дарма кажуть, що нехай до серця чоловіка лежить через шлунок. Особисто я після весілля поправився на 7 кілограмів. Крім цього, ви завжди будете випрасуваний і чистий", - говорить він.

Підтримка

"Коли вас двоє, проблеми вирішуються простіше. Для дружини ви завжди найкращий, вона вірить у вас, а жіноча віра – дуже сильна штука, вона здатна творити чудеса", - каже провідний.

Діти

"Рано чи пізно кожен чоловік повинен розлучитися зі статусом холостяка і стати батьком, прикладом для наслідування, учителем і наставником одночасно", - переконаний Григорій.

Ваші батьки щасливі

"Це один з найщасливіших моментів не тільки у вашому житті, але і в житті ваших батьків. Я по багатьом татам і мамам своїх знайомих помічаю це. Подаруйте їм цю радість – бачити вас зі щасливими очима і в смокінгу!", - говорить ведучий "Холостяка".

Вас сприймають серйозніше

"Люди більше довіряють чоловікам з обручкою на пальці. Значить, ви вмієте приймати правильні рішення і відстоювати їх, вмієте бути відданим і вірним. Якщо тобі притаманні ці якості по відношенню до сім'ї, то і в бізнесі вони теж будуть проявлятися. Та й взагалі, статус холостяка вже не в моді. Зараз модно бути щасливим "одруженим"!", - упевнений Григорій Решетник.

До речі, новим "Холостяком" стане чемпіон з плавання.