ru ua

Діснейленд відкриє зони за мотивами "Зоряних воєн"

Діснейленд відкриє зони за мотивами "Зоряних воєн" Фото: Нові "землі" "Зоряних Воєн" в Діснейленді

Діснейленд відкриє "землі" "Зоряних воєн" у Флориді та Каліфорнії

15 серпня 2015 прес-служба Діснейленду порадувала фанатів "Зоряних воєн" відкриттям тематичних зон за мотивами фантастичної саги.

Планується, що "країни" будуть розбиті на території двох парків розваг - у Флориді та Каліфорнії (США) на 14 акрів кожен.

Відвідувачі будуть відправлені на незвідані планети, зможуть потрапити у віддалений торговий порт і на одну з останніх зупинок перед диким космосом - в місця, де персонажі і пригоди героїв "Зоряних війн" оживуть заново.

Діснейленд відкриє зони за мотивами "Зоряних воєн"

Фото: Герої "Зоряних воєн" оживуть заново

Гості Діснейленду зможуть повністю поринути в атмосферу фантастичної саги і отримають можливість сісти за штурвал самого пізнаваного зорельота в галактиці Millennium Falcon - космічного корабля Хана Соло.

Діснейленд відкриє зони за мотивами "Зоряних воєн"

Фото: У гостей з'явиться можливість сісти за штурвал "Тисячолітнього сокола"

У минулому році Disney стала найприбутковішою студією Голівуду.Загальний оборот корпорації, включаючи телепрограми, парки розваг і інші об'єкти розважальної індустрії, в 2013 році склав понад $45 млрд. З відкриттям зони "Зоряних воєн" менеджери Disney Company планують вийти на новий рівень і залучити незадействованую до цього аудиторію.

Нагадуємо, що 30 червня Disney World заборонила відвідувачам брати з собою палицю для селфи з міркувань безпеки.