ua en ru

Французький співак виконав знаменитий хіт під українську бандуру

Французький співак виконав знаменитий хіт під українську бандуру Фото: Поль Манондіз і B&B Project

Композиція легендарного Джо Дассена отримала друге дихання

Французький співак Поль Манондиз і українська інструментальна група B&B Project виконали кавер на знаменитий хіт Джо Дассена "Et Si Tu N'Existais Pas".

"Неймовірне поєднання української бандури, французької мови, відмінного вокалу, а також баяна і контрабаса, сподіваємося, не залишать вас байдужими", - йдеться в анотації до відео.

Зазначимо, що оригінальна композиція була записана Джо Дассеном в 1976 році. Пісня відразу ж стала популярною у всій Європі.

Манондіз підкреслив, що "бандура це унікальний інструмент, здатний прикрасити будь-яку композицію, навіть всесвітньо відомий хіт".

"Нам було дуже цікаво побачити, що вийде при поєднанні шарму французького співака і української бандури... І під час першої репетиції всі наші очікування перевершили себе! Було достатньо одного виконання, щоб зрозуміти - ми розуміємо один одного без слів, не потрібно було навіть нічого перекладати... Не дарма кажуть, що музика - це інтернаціональна мова людства", - прокоментував учасник B&B Project Сергій Шамрай.

Поль Манондиз - французький співак, який здобув Золотий приз Королівської Консерваторії Брюсселя. В його репертуарі пісні французькою, англійською, а з недавніх пір і українською мовами. Нещодавно артист чуттєво виконав нестаріючий український хіт.

До речі, Стінг у Лондоні заспіває гімн України.