ru ua

Головним лиходієм восьмих "Зоряних воєн" стане Бенісіо дель Торо

Головним лиходієм восьмих "Зоряних воєн" стане Бенісіо дель Торо Фото: Новий космічний лиходій Бенісіо дель Торо

Колекціонер з "Вартових галактики" неабияк нахулиганит в новому епізоді космічної кіноепопеї

Бенісіо дель Торо збирається в космос, повідомляє британське видання Wired.co.uk. Зігравши на радість фанатам Колекціонера в "Вартові галактики", актор погодився на роль у фільмі "Зоряні війни: Епізод VIII", прем'єра якого запланована на 2017 рік.

Яка конкретно це буде роль, поки загадка, проте джерела, ознайомлені з кастинг-листом фільму, підтверджують вже давно циркулюють чутки про те, що Дель Торо зіграє головного лиходія в "космічної" кінопостановці режисера Райана Джонсона, відомого за фільмами "Цегла" (2005) та "Петля часу" (2012).

Цю інформацію підтверджує сайт MovieCastingCall.com, заснований знаменитим голлівудським піарником Аланом Балтесом, який спеціалізується на пошуку нових талановитих акторів.

Головним лиходієм восьмих "Зоряних воєн" стане Бенісіо дель Торо

Варто відзначити, що в даний момент Балтес також підшукує двох виконавців головних ролей у фільмі Джонсона. У вимогах до потенційних актрисам говориться, що вони можуть бути "будь-якої національності, здатні зіграти 25-30 річних". Ця новина сама по собі хороша для всесвіту "Зоряних воєн", яку безперервно критикують за відсутність різноманітності навіть "в далекій-далекій галактиці".

Крім того, за відомостями джерела, багато акторів фільму "Зоряні війни: Пробудження сили", який з'явиться в кінотеатрах вже в грудні цього року, знімуться також і у восьмому епізоді кіноепопеї. Серед них як новачки - Джон Бойега, Дейзі Рідлі, Оскар Айзек, - так і ветерани - Марк Хемілл, Керрі Фішер і Харрісон Форд.

Чутки про "лиходійської" ролі Бенісіо дель Торо ходили, як мінімум, з липня, проте сам актор їх не підтверджував.

Головним лиходієм восьмих "Зоряних воєн" стане Бенісіо дель Торо

Фото: Бенісіо дель Торо в ролі Колекціонера від Marvel

І лише у вересні актор зробив визнання журналістам видання ET Online: "Я буду грати у восьмому епізоді "Зоряних Воєн"... Не знаю, лиходій мій персонаж. Люди кажуть, що так, але вони ніби читали якийсь інший сценарій. Приємно тримати народ в невіданні, трохи таємниці - це добре."

Нагадаємо, що в даний момент проходять зйомки картини "Зоряні війни: Епізод VIII". Міжнародна прем'єра фільму призначена на 26 травня 2017 року. Крім того, саме Райан Джонсон напише сценарій для дев'ятого епізод кіноепопеї, який втілить режисер "Світу Юрського періоду" Колін Треввороу. Реліз нової стрічки запланований на 2019 рік.

До речі, найкращий у світі сайт про кіно IMDb представив список найбільш популярних фільмів за останні 25 років.