ru ua

Hunted: на британському каналі виходить реаліті-шоу про те, як сховатися від ЦРУ

Hunted: на британському каналі виходить реаліті-шоу про те, як сховатися від ЦРУ Фото: Спостерігати за переслідуванням захоплююче у всіх форматах - і телесеріали, реаліті-шоу

Спецслужби - справжні! Але, очевидно, нам дозволять вивідати лише застарілі прийоми їх роботи

На британському каналі Channel 4 запустили реаліті-шоу про те, як сховатися від спецслужб. Незмінно популярна в ентертейнмент-сегменті тема вислизання від переслідувачів на цей раз набере нових обертонів у проекті "Hunted" ("Ті, за якими полюють").

Зауважимо, фікшн-серіал з тією ж назвою йшов у Великобританії в 2012-2013 роках по телеканалу BBC One. Мабуть, успіх серіалу спровокував і запуск однойменного реаліті-шоу.

The Telegraph, повідомляючи про старт захоплюючого інтелектуального саспенсу, зауважує: "Ви сгрызете всі нігті, поки будете дізнаватися, наскільки наше життя контролюється прихованими системами спостереження".

Телеканал анонсував нове реаліті-шоу ще рік тому. Метою творців є показати, що в "пост-сноуденовском" світі кожен чоловік до сімдесяти раз в день потрапляє під дію прихованих систем стеження, а його поведінка є більш ніж передбачуваним для спецслужб. Контролюється все: від зняття готівки і покупок в супермаркетах до переміщень і самих особистих деталей.

В ефір телеканалу "Hunted" будуть виходити по четвергах в 9 вечора (за британським часом). Перший епізод вже був показаний 10 вересня. "Втікачами" стали 14 рядових британських громадян, серед яких є й затяті борці за громадянські свободи, і просто шукачі пригод.

Їх переслідує команда спецслужбістів з 30 осіб, у тому числі екс-керівник управління по боротьбі з тероризмом лондонської поліції, колишні шпигуни, аналітики розвідки, секретні агенти, експерти з кібербезпеки, спеціалісти по визначенню психологічних профілів і навіть колишній аналітик ЦРУ, який брав участь у пошуках Усами бен Ладена.

Всі учасники шоу підписали згоду на вивчення їх комп'ютерів, обшуки квартир, допити друзів і колег. Для перемоги втікачам слід протриматися 28 днів.

Нагадаємо, нещодавно британець злетів на саморобному дрон.