ua en ru

"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль

"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль Фото: Зимовий фестиваль (прес-служба)

Новорічний фестиваль триватиме до кінця січня

У Києві на території парку Співоче поле відкрився зимовий фестиваль "Льодовиковий період".

Тут можна покататися на самих довгих гірках в Києві, зустріти Санта-Клауса, проїхатися на собачих упряжках c справжніми сибірськими хаскі і сфотографуватися в фотозонах з улюбленими героями мультфільму "Льодовиковий період".

Новорічний фестиваль триватиме до кінця січня. Киян та гостей міста чекає маса приємних розваг:

- найдовгі і екстремальні траси для дорослих, а також 3 снігових спуску для дітей (довжиною в 70 і 30 м відповідно).

- катання на північних їздових собаках хаскі за кількома маршрутами

-18-метрова новорічна ялинка, прикрашена сотнями іграшок, які розписані вручну

- контактний зоопарк з цуценятами порід самоїд, хаскі, лайка і маламут

- 2 великі фотозоны з героями мультфільму "Льодовиковий період"

- 5 майданчиків з теплими покривалами і гарячим глінтвейном, зимові ярмарки, магазинчики з солодощами, медом, вовняними виробами, оригінальними подарунками і сувенірами.

"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль

Фото: прес-служба

Святкову атмосферу доповнюють великий сферичний кінотеатр і будиночок Санта-Клауса з добрим дідусем Сантою, який виконує бажання.

Організаторами заходу виступили КО "Київзеленбуд" і компанія "Гранд Евент":

"Ми хотіли, щоб ця зимова майданчик стала місцем, де можна весело і добре провести час зі своєю сім'єю і друзями. Хотіли створити атмосферу свята. У нас тут мальовничий ландшафтний парк, гарний вид на Лівий берег, схили гір. І все це доповнюють казкові персонажі, собаки північних порід, арки, гірлянди, снігові гірки. Впевнений, що наші гості отримають масу незабутніх вражень", - каже співорганізатор фестивалю, керівник "Гранд Евент" Денис Погорілко.

Перші відвідувачі фестивалю вже встигли покататися на гірках і карах, запряжених сибірськими хаскі.

"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль

Фото: прес-служба

"Це справжні їздові собаки, призери змагань Бельгії та Франції! - говорить директор зоопарку "Собачий рай" Світлана Беляфна.- Ми тренуємо їх цілий рік, так як вони потребують постійних навантаженнях. Вони будуть катати відвідувачів з різних трасах на картах і санках, коли випаде сніг".

До речі, вже через тиждень (до перших заморозків) в парку з'являться снігові скульптури і квіткові композиції під льоду.

Вартість вхідного квитка на фестиваль - 50 грн. У вартість входить перше катання на сніговій гірці.


"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль"Льодовиковий період" у центрі столиці: у Києві відкрився масштабний зимовий фестиваль

Зимовий фестиваль (прес-служба)