ua en ru

Всеукраїнська премія "Жінка ІІІ тисячоліття" – почесне визнання досягнень жінок

Всеукраїнська премія "Жінка ІІІ тисячоліття" – почесне визнання досягнень жінок Афіша заходу

18 листопада о 17:00 в залі Київського Національного Академічного театру оперети пройде Х Ювілейна церемонія нагородження Всеукраїнської премії "Жінка III тисячоліття"

Пам’ятаєте, був такий вислів: "нежіноча справа"? Так казали і про політику, і про ведення бізнесу, і про управління великими підприємствами. Та нині українське жіноцтво може похвалитися тим, про що наші попередниці навіть і не мріяли: керівник найбільшого державного підприємства в країні – жінка; серед найвідоміших політиків і громадських діячів – жіночі імена; нагороди з міжнародних спортивних змагань привозять до України жінки...

Вони лікують, співають, шиють одяг, відкривають власний бізнес, створюють торгові марки, проектують будинки і, не замислюючись, найбільшою цінністю в своєму житті, найбільшим досягненням називають родину. 24 години на добу вони живуть повноцінним, яскравим, повним подій життям, віддаючись улюбленим людям і улюбленій справі. Вони – щасливі. Вони – Жінки ІІІ тисячоліття.

Докладаючи максимум зусиль до організації цього проекту, Міжнародна громадська організація "Жінка ІІІ тисячоліття" має на меті стимулювати сучасну жінку до самореалізації, показати їй перспективи досягнення багатьох цілей, відзначивши та нагородивши жінок, які гармонійно поєднують успіхи в особистому і професійному житті, займаються благодійною діяльністю, мають особисті здобутки в науці, мистецтві, спорті чи будь-яких інших сферах.

За дев’ять років було нагороджено 359 жінок.

В цьому році будуть нагороджені успішні і видатні жінки України:

- в розділі "Знакова постать" – народний депутат України Ірина Луценко і директор Інституту раку, заслужений лікар України, д.м.н. Олена Колесник

- в розділі "Рейтинг" – генеральний директор ТДВ "Трембіта" Стелла Станкевич

- мати будинку сімейного типу (22 дітей) Орися Примак (м. Рівне)

- паралімпійська чемпіонка Карина Янчук

- начальник управління освіти Шевченківської РДА м. Києва Євгенія Ярова

- директор Дніпропетровського академічного музично-драматичного театру ім. Шевченка, заслужена артистка України Оксана Петровська

- старший лейтенант міліції (в запасі, травмована при затриманні правопорушника), 11-разова чемпіонка України, Європи та світу, майстер спорту міжнародного класу в кульовій стрільбі Наталія Мудрик

- генеральний продюсер телеканалу ZIK, журналіст Наташа Влащенко

- голова сільської ради Гайсинського району Катерина Романенко

- директор ліцею "Наукова зміна", заслужений працівник освіти України Марія Лисенко

- представниці малого і середнього бізнесу, дизайнери, громадські діячки.

Професійні, успішні в усіх сферах життя жінки створили Міжнародну громадську організацію "Жінка ІІІ тисячоліття", яка реалізує ряд масштабних проектів:

- Міжнародний дитячий фестиваль "Світ талантів"

- щорічну благодійну акцію до Дня захисту дітей "Світ талантів – Цвіт нації"

- фотопроект та видання книги-альбому "Жінка ІІІ тисячоліття"

- меценат створення моновистави "Момент кохання" за оповіданням В. Винниченка за участю народного артиста України Євгена Нищука (яка є в репертуарі Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка)

- також приймає участь у багатьох благодійних, соціально-культурних проектах.

Церемонія нагородження – це визначна подія для країни і водночас зворушливе свято. Участь у ньому візьмуть найвідоміші чоловіки України, з рук яких переможниці отримають нагороду.

Організатори X Ювілейної церемонії нагородження Всеукраїнської премії “Жінка III тисячоліття” підготовули для гостей заходу приємний подарунок – двометровий смачний торт. Церемонія відбудеться у два етапи: на першому етапі – урочисте нагородження переможниць, потім - навеличка перерва, а на другому етапі всіх запрошених порадують відомі артисти та співаки України.