ru ua

"Зоряні війни": квиток за 8 тисяч доларів і бунт расистів

"Зоряні війни": квиток за 8 тисяч доларів і бунт расистів Фото: Кадр з фільму "Зоряні війни: Пробудження сили"

Спекулянти підняли ціну квитків на прем'єру "Зоряні війни: Пробудження сили" в тисячу разів

Стартувала у минулий понеділок попередній продаж квитків на прем'єру сьомого епізоду космічної епопеї в США і Великобританії викликала величезний ажіотаж. Сайти онлайн-продажів ламалися, не витримуючи навали покупців, а кінотеатри IMAX зібрали понад $6,5 млн менш ніж за тиждень, побивши всі рекорди. Про це повідомляє видання The Hollywood Reporter.

Виниклим дефіцитом моментально скористалися спекулянти, виставивши квитки на онлайн-аукціоні eBay за нечуваними цінами, місцями перевищують реальні в тисячу разів. Так, за відвідування прем'єрного сеансу нового епізоду космічної саги в кінотеатрі міста Орландо, штат Флорида, просять $8 тис.

Але це ще не найдивніше. У той час як шанувальники "Зоряних воєн" в паніці скуповують квитки, расисти розгортають в Мережі цілу кампанію проти фільму. Їх невдоволення викликано тим, що одну з головних ролей в картині грає темношкірий актор Джон Бойег.

Учасники акції створили в соціальній мережі Twitter хештег #BoycottStarWarsVII ("бойкотируй "Зоряні війни" VII") і звинуватили творців "Зоряних воєн" у пропаганді "геноциду білих". Крім того, вони закликали - як бачимо, безрезультатно - ігнорувати прем'єра в кінотеатрах.

Фото: Кадри з фільму "Зоряні війни: Пробудження сили"

Нагадаємо, що вихід сьомий частини фантастичної франшизи намічений на 17 грудня. Виходячи з кількості вже проданих квитків, стрічка "Зоряні війни: Пробудження сили" стала найочікуванішою картиною року.

До речі, місцеві вибори, що відбулися в Україні 25 жовтня, запам'яталися виборцям яскравим епізодом із затриманням в Одесі Чубакка.