ua en ru

Сміття вивозили вантажівками: померла 7-річна дитина-мауглі (відео)

Сміття вивозили вантажівками: померла 7-річна дитина-мауглі (відео) Фото: колаж РБК-Україна

Хлопчик страждав на аутизм і практично не виходив з квартири-"барлоги"

У Москві (РФ) померла 7-річна дитина-мауглі - хлопчик практично не залишав квартиру, повністю завалену відходами. Як розповіли сусіди, через гори сміття в будинку задвелись таргани, але їх скарги просто ігнорувалися, повідомляє Mash на своєму Telegram-каналі.

Хлопчик Євген Пушкін страждав на аутизм. Після розлучення батьків він жив разом зі своєю мамою Ганною і бабусею Лідією.

За словами сусідів, у бабусі був так званий синдром накопичення. Вона щодня приносила у будинок по мішку сміття з вулиці. Ганна вдома майже не бувала.

Зазначається, що і батько дитини, і сусіди, зверталися зі скаргами в органи опіки, проте без результату. Там заявили, що жодних проблем не побачили, а умови утримання дитини "відповідають установленим нормам".

12 березня мати почула хрип у сусідній кімнаті і спробувала розбудити сина, але не змогла. Медики діагностували у хлопчика зупинку серця.

Як розповіли сусіди, сміття з квартири вивозили дві доби - всього 3 вантажівки.

У той же час Ганна Пушкіна заперечує свою вину і переконує, що дитина жила в хороших умовах. Бабуся Лідія скаржиться на тяжке життя із дитиною-аутистом та додає, що "краще повіситися".

Відео: YouTube / Breaking Mash

Як повідомлялося раніше, 10 березня в столиці РФ Москві в заваленій сміттям квартирі виявили дівчинку-мауглі, яка зараз перебуває в лікарні. П'ятирічна дівчинка багато років не покидала меж квартири-звалища. За словами сусідів, мати відвідувала дитину один раз в декілька днів. А коли жінка відкривала двері квартири, звідти тягнуло "тухлятиною".

Також повідомлялося про те, що в Дніпрі нещодавно поліцейські виявили, що молода сім'я живе в забитому сміттям будинку зі своєю 2-річною дитиною.