ua en ru

Британське BBC шукає підозрюваних у "зливі" заключної серії "Шерлока"

Британське BBC шукає підозрюваних у "зливі" заключної серії "Шерлока" Фото: "Шерлок"

У корпорації вважають, що витік не був випадковістю

Телеканал BBC розслідує витік третього епізоду четвертого сезону британського серіалу "Шерлок" під назвою "Остання справа" (The Final Problem). Британська корпорація збирається з'ясувати, чи був витік в російській озвучці організований навмисно, повідомляє The Telegraph.

"BBC Worldwide дуже серйозно ставиться до уразливості в найсуворіших протоколах безпеки контенту, ми почали повне розслідування обставин витоку", - повідомив представник компанії.

Представники BBC зазначили, що система захисту була вдосконалена ще в 2014 році, коли в мережу потрапив незмонтований відеоматеріал серіалу "Доктор Хто (Doctor Who). Тоді матеріали були викрадені з офісу BBC Worldwide в Майамі.

"Ми привели у відповідність з золотим стандартом, ось чому подібні речі викликають подив. Це не просто збіг", - заявили в корпорації.

Заключний епізод четвертого сезону серіалу "Шерлок" під назвою "Остання справа" (The Final Problem) в суботу нелегально з'явився в мережі в російській озвучці. Інцидент стався за день до офіційного виходу в телеефір.

Нагадаємо, творці "Шерлока" обурилися незаконним "зливом" останньої серії в мережу.